Kilka słów o mnie

Izabela Kalitka– właścicielka, certyfikowana konsultantka ślubna. Z wykształcenia chemik, z pasji Doradca Wizerunku, z potrzeby serca szczęśliwa mężatka.  Mistrzyni organizacji,  posiadająca doskonały zmysł analityczny, dla której słowo „niemożliwe” to dodatkowy bodziec do działania!

Mój przepis na idealny ślub z klasą?

Rozsądne planowanie, podejmowanie decyzji zgodnie z Waszymi oczekiwaniami oraz celebrowanie relacji z bliskimi!
Te trzy element sprawią, że w dniu ślubu będziecie czuli ogromną radość, satysfakcję, a przede wszystkim będziecie sobą!

fot. Magdalena Wasilewska

Niech ten dzień będzie wyjątkowy!

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ - OMÓWMY MOŻLIWOŚCI WSPÓŁPRACY

Dlaczego Wedding Planner

What a lovely day powstało, aby udowodnić, że nie ma marzeń nierealnych. Moim najskrytszym pragnieniem było stworzenie przestrzeni dla par przygotowujących się do najważniejszego dnia w ich życiu. Móc realizować szalone pomysły, służyć radą w najtrudniejszych wyborach, wspierać w przygotowaniach oraz w trakcie samej uroczystości. Umożliwić Wam pełne przeżywanie swoich emocji i wzruszeń tak, aby ten dzień na zawsze pozostał w Waszej pamięci! Praca przy organizacji każdej uroczystości to dla mnie ogromne wyróżnienie i równie duża odpowiedzialność. Każda z Par, z którą miałam okazję i będę miała przyjemność współpracować jest inna i za to właśnie uwielbiam to co robię! Mam okazję kreować z Wami niezwykłe historie, w której to właśnie Wy jesteście najważniejsi. Wspólnie zaplanujmy TEN dzień!

Jak Pracuję

Spotkanie/ Konsultacja w formie ankiety

– skompletowanie informacji dotyczących Pary Młodej

– zgromadzenie Waszych pomysłów, oczekiwań i pragnień

– omówienie elementów wstępnej oferty

Przygotowanie oferty

– przygotowanie indywidualnej oferty wybranego pakietu

– omówienie wszelkich szczegółów dotyczących formy i zakresu prac

– kalkulacja budżetu

Podpisanie umowy oraz przedstawienie planu działania na najbliższe miesiące.

Realizacja projektu w stałym kontakcie z Parą Młodą.

#cata_custom_heading_ixtzbr3ob1 > h6 {} #cata_custom_heading_5ksicjdo4w > h4 {} #cata_custom_heading_i2zt3fpllt > div {} #cata_button_jaex90sv84.cata-button{}#cata_button_jaex90sv84.cata-button .cata-btn{color: #ffffff; background-color:#e49497}#cata_button_jaex90sv84.cata-button .cata-btn:hover{color: #ffffff; background-color:#e5999c}