Let’s dance- pierwszy taniec

Let’s dance- pierwszy taniec

Let’s dance- pierwszy taniec

Pierwszy taniec, to element, którego nie może zabraknąć na Waszym weselu. Na samym początku zastanówcie się jak chcecie, aby wyglądał, a co najważniejsze szczerze oceńcie swoje możliwości i predyspozycje.

Wszystkie elementy Waszego ślubu począwszy od stylizacji, dekoracji, czy motywu uroczystości powinny być zgodne z Waszymi upodobaniami i z tym, co Wam w duszy gra! Tak samo jest z pierwszym tańcem.

Zaplanujcie go tak, aby nie wzbudzał w Was uczucia strachu, czy paniki. Nie ma nic gorszego niż przerażenie wymalowane na twarzach świeżo upieczonych małżonków (, a co gorsze uwiecznione na fotografiach ślubnych!).,

Nie musicie przygotowywać choreografii na czas trwania całego utworu. Zachęcam do przygotowania układu trwającego około minuty, a następnie zaangażowania w taniec wszystkich zaproszonych gości. Alternatywą jest także długie wejście (np. z dwóch różnych końców sali), bądź zastosowanie efektów specjalnych w postaci ciężkiego dymu, czy kolorowego konfetti.

Trzymająca się za ręce Para Młoda, na pierwszym planie ich uścisk dłoni.

Let’s dance- pierwszy taniec

Kolejnym, kluczowym elementem jest wybór repertuaru. Ułatwioną sprawę mają pary, posiadające swoją piosenkę, która kojarzy im się z ich znajomością. Jeżeli takowej nie macie zachęcam do wspólnego przesłuchania propozycji polskich i zagranicznych wykonawców (najlepiej w blasku świec, aby wczuć się w klimat). Zwróćcie uwagę nie tylko na atmosferę, ale i na znaczenie słów. Jeżeli na swoje wesele wybraliście orkiestrę wspólnie zastanówcie się, czy warto dany kawałek zaśpiewać na żywo, lub w innej aranżacji, czy pozostać przy oryginale.

Jeżeli posiadacie możliwości czasowe i pieniężne możecie zdecydować się na pomoc profesjonalistów i wybrać się na kurs tańca. Ta propozycja to inwestycja na lata. Nauczycie się nie tylko własnej choreografii, ale w przyszłości będziecie mogli wykorzystać zdobyte umiejętności podczas innych uroczystości. Mój mąż z początku nie był zachwycony moim szalonym pomysłem, a dziś podczas weselnych pląsów bardzo miło to wspomina.

Ważnym elementem, na który muszą zwrócić szczególną uwagę wszystkie Panny Młode to ich kreacje. Zastanówcie się, czy bez trudu będziecie w stanie wykonać dany krok, czy suknia nie będzie za ciężka, a fason zbyt opięty. Oboje załóżcie przynajmniej na kilka prób obuwie, w którym spędzicie dzień ślubu, to kluczowa kwestia.

I najważniejsze.. pozostańcie sobą! Nie zapominajcie o uśmiechu i naturalności! Tylko WY wiecie jak wygląda choreografia, więc jeżeli zdarzy się mały błąd, nikt tego nie zauważy! Oczywiście pod warunkiem, że podejdziecie do tego „na luzie”, z lekkością i radością!

Para Młoda podczas pierwszego tańca w blasku świateł

TAGS:

.cata-page-title, .page-header-wrap {background-color: #e49497;}.cata-page-title, .cata-page-title .page-header-wrap {min-height: 250px; }.cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .title-subtitle *, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs *, .cata-autofade-text .fading-texts-container { color:#FFFFFF !important; }.cata-page-title .page-header-wrap { background-image: url(https://whatalovelyday.pl/wp-content/themes/onelove/images/default/bg-page-title.jpg); }