W poszukiwaniu tej jednej…

W poszukiwaniu tej jednej…

W poszukiwaniu tej jednej…

Dziś na blogu, coś na co czekały wszystkie przyszłe Panny Młode… Poniższy wpis jest początkiem cyklu dotyczącego kreowania właśnie Waszego wizerunku! Gorąco zapraszam do lektury!

Mówi się, że jest JEDEN taki dzień w życiu kobiety, kiedy wstaje rano i wie, w co się ubierze 😉 Oczywiście to ten, w którym wychodzi za mąż. Jednak za nim to nastąpi sporo Pań zmaga się z dylematami dotyczącymi wyboru wymarzonej kreacji. Skrajnie różne wizje osób towarzyszących podczas przymiarek, szaleńcze odchudzanie  oraz mętlik spowodowany przesytem modeli obejrzanych w Internecie to tylko kilka problemów, które mogą się pojawić. Żeby nie zwariować i cieszyć się ślubnymi przygotowaniami, poniżej znajdziecie kilka rad jak się do takich poszukiwań przygotować.

Ramię Panny Młodej w koronkowej, delikatnej sukni ślubnej

Przyszłe Panny Młode najczęściej zaczynają poszukiwania od inspiracji znalezionych w sieci. Jest to dobre rozwiązanie jeżeli zachowacie przy tym umiar 😉 . Zachęcam do wydrukowania kilku fotografii, które najbardziej wpadły Wam w oko (2-3). Pozwolą one poznać Wasz styl. Bądźcie także przygotowane na pytania dotyczące motywu przewodniego wesela ( /trendy-slubne-2018-2/) , stylizacji Pana Młodego, czy kroju, jaki najbardziej Wam się podoba. Pomogą one zmniejszyć obszar poszukiwań tak, aby kreacja spełniła Wasze oczekiwania.

Suknie ślubne zawieszone jedna bok drugiej na wieszakach

Przymierzajcie różne kroje i fasony sukien. Mimo, że propozycja na pierwszy rzut oka nie przypadła Wam do gustu, lub jakiś drobny element razi Was w oczy, efekt końcowy może Was pozytywnie zaskoczyć. Zupełnie inaczej ubiór prezentuje się na wieszaku lub manekinie, a inaczej na żywej osobie. Może się okazać, że Wasz wymarzony model Princesski nie pasuje do Waszej figury, a w Syrence, na która wcześniej nie zwróciłyście uwagi wyglądacie jak milion dolarów!

W poszukiwaniu tej jednej…

Wybierzcie się do 3-4 salonów z profesjonalnym i wyszkolonym zespołem. Nie ograniczajcie się tylko do wyboru rekomendowanego np. przez przyjaciółkę. Może się okazać, że Wasze oczekiwania względem doradztwa znacznie się od siebie różnią. Część salonów możecie poznać na Targach Ślubnych odbywających się w Waszym mieście, bądź skorzystać z wiedzy oraz doświadczenia Wedding Plannera.

Bardzo ważną kwestią jest wybór osoby towarzyszącej podczas przymiarek. Musi to być ktoś, kto obiektywnie doradzi i skupi się na Was i Waszych oczekiwaniach. Nie zabierajcie ze sobą całej rodziny, poczynając od mamy, przyszłej teściowej, czy przyjaciółki, a kończąc na dalekiej kuzynce. Myślę, że 1 lub 2 bliskie osoby wystarczą. Nie bójcie się także korzystać z rad specjalistów. Właściciele renomowanych salonów dbają o swoje klientki, ponieważ każda zadowolona i bajecznie ubrana Panna Młoda jest ich wizytówką. Dodatkowo możecie otrzymać także porady dotyczące fryzury, czy wyboru dodatków i akcesoriów ślubnych.

Tren sukni ślubnej poprawiany przez druhny

W poszukiwaniu tej jednej… wymarzonej…

Nie zostawiajcie poszukiwań na ostatnią chwilę! Termin realizacji zamówienia trwa od 2 do 6 miesięcy w zależności od sezonu i liczby zleceń.  Dodatkowo należy mieć na uwadze drobne przeróbki krawieckie tj. dopasowanie długości sukni do obuwia lub doszycie ozdobnych elementów. Myślę, że rok przed planowaną uroczystością jest dobrym terminem. Pozwoli Wam podjąć przemyślaną decyzję oraz uniknąć niepotrzebnych stresów. Dodatkowo pamiętajcie o umówieniu się na wizytę w salonie! Personel będzie mógł poświęcić Wam maksimum czasu i zadbać o każdy detal. Wizyta w salonie sukni ślubnej może trwać od 1 do 3 godzin, w zależności od potrzeb klientki.

Pamiętaj, że suknia powinna podkreślać Twoje atuty oraz odzwierciedlać charakter. Nic na siłę! Najważniejsze jest poczucie, że dobrze i komfortowo się w niej czujesz! Zapewniam Cię, że po założeniu tej idealnej… poczujesz, że to właśnie TA!

Suknia ślubna z różową kokardą z tyłu

TAGS:

.cata-page-title, .page-header-wrap {background-color: #e49497;}.cata-page-title, .cata-page-title .page-header-wrap {min-height: 250px; }.cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .title-subtitle *, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs *, .cata-autofade-text .fading-texts-container { color:#FFFFFF !important; }.cata-page-title .page-header-wrap { background-image: url(https://whatalovelyday.pl/wp-content/themes/onelove/images/default/bg-page-title.jpg); }