Wybór wymarzonego sztabu ślubnego

Wybór wymarzonego sztabu ślubnego

 

Wybór wymarzonego sztabu ślubnego.

Wybór podwykonawców, którzy zadbają o kluczowe aspekty związane z uroczystością to często etap przygotowań, który spędza sen z powiek niejednej Pannie Młodej.. Jak przebrnąć przez setki ofert napotkanych w sieci? Brać pod uwagę doświadczenie, cenę, a może rekomendację znajomych? Jak to po ludzku ogarnąć?!

Wybór wymarzonego sztabu ślubnego

Dobra organizacja w kilku krokach:

  1. Obejrzyjcie portfolio, ważny jest efekt pierwszego wrażenia. Nasz umysł w mgnieniu oka ocenia, czy dana realizacja nam się podoba, czy nie. Sprawdźcie także opinie klientów. Jednak niech jedna, niezbyt pochlebna nie przekreśla decyzji o Waszej współpracy. Każda para ma inną wrażliwość i inne priorytety.
  2. Poproście o szczegółową ofertę i cennik usług oraz dopytajcie o interesujący Was termin.
  3. Umówcie się na niezobowiązujące spotkanie w cichym, kameralnym miejscu. Poproście podwykonawców o przedstawienie zakresu ich usług i sposobów w jaki pracują. Jeżeli wahacie się w sprawie jakiegoś aspektu dotyczącego ich fachu, zapytajcie o zdanie i możliwości rozwiązania danej sytuacji. To pozwoli Wam sprawdzić doświadczenie potencjalnych podwykonawców. Poproście także o możliwość podglądu w umowę.
  4. Pamiętajcie, że pomiędzy Wami, a danym usługodawcą musi powstać tzw. niewidzialna chemia.. Omawianie szczegółów uroczystości to przyjemność, a nie udręka, dlatego tak ważne jest nadawanie na tych samych falach i rozumienie siebie nawzajem.
  5. Jeżeli macie dylemat.. dajcie sobie czas do namysłu i poproście o wstępną rezerwację terminu na mniej więcej tydzień. Nie podejmujcie decyzji pod wpływem chwili, czy impulsu.
  6. Jeżeli wahacie się między dwoma podwykonawcami, przygotujcie sobie tabelkę z plusami i minusami, dotyczącymi ich usług (cena, dojazd, doświadczenie, klimat realizacji, szczegóły oferty). Bardzo często właśnie taka forma porównania propozycji czyni cuda.

Kadr na idącą Parę Młodą i świadkową w żółtej sukni, wszyscy trzymają kieliszki szampana

Wybór wymarzonego sztabu ślubnego

Na koniec przygotowałam dla Was check-listę z elementami, których nie może zabraknąć w żadnej podpisanej przez Was umowie:

– kontakt do podwykonawcy ( tego który realizuje dane zlecenie)

– listę zobowiązań podwykonawcy

– kwoty (brutto i netto) z podziałem na formy i terminy płatności

– datę i miejsce realizacji

– godziny realizacji z adresem (np. w przypadku dostarczenia tortu, transportu itp.)

– zastępstwo usługodawcy na wypadek sytuacji losowej

– koszty wycofania się z umowy, sposoby refundacji strat

– koszty dojazdu, noclegu, wyżywienia

– zgoda na wykorzystanie Waszego wizerunku w portfolio usługodawcy

Czarno białe zdjęcie Panny Młodej stojącej tyłem w upiętym koku z ozdobą do włosów

TAGS:

.cata-page-title, .page-header-wrap {background-color: #e49497;}.cata-page-title, .cata-page-title .page-header-wrap {min-height: 250px; }.cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .title-subtitle *, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs *, .cata-autofade-text .fading-texts-container { color:#FFFFFF !important; }.cata-page-title .page-header-wrap { background-image: url(https://whatalovelyday.pl/wp-content/themes/onelove/images/default/bg-page-title.jpg); }